hlavička

Pokládka a lištování laminátové podlahy EGGER

odeslat Odeslat na email Sdílet přes Facebook      
Email příjemce:    Email odesílatele:
Zpráva: Odkaz z podlahářského portálu videopodlahy.cz
Pro zobrazení klikni zde: http://www.videopodlahy.cz/Default.asp?AID=731
Ochrana proti SPAMu:
zavřít close

Když je to správné nářadí, jde to samo.

Když už teda jdu něco dělat, tak si potrpím na dobré a spolehlivé nářadí.  Ale to je o mě více než známo, že na nářadí jsem tak trochu ulítlej. O tom, to ale také je, když se jde pokládat,  laminátová podlaha, nebo jakákoliv jiná podlaha, je nářadí důležité. Už jsem se setkal s tím, že řemeslník se pustí do práce, a nemá ani to úplně základní vybavení. Také ta práce potom tak vypadá. Pokládal jsem laminátovou podlahu značky EGGER, do ničeho marketového bych nešel, je to o hustotě materiálu a kvalitě zámku.

Už na první pohled poznáte správného podlaháře,

že je vybaven funkčním nářadím v dobrém stavu a sám nepřijede špinavý v děravých montérkách.  To je dobrý začátek a signál, že ten člověk to s vaší zakázkou myslí vážně, na detailu mu záleží. Pak si vyžádejte nějaké reference, aby jste nedopadli špatně.

Pokládkou podlahy to ale nekončí. Skončili práce, ale dobrý podlahář Vám nabídne ještě servis po dobu životnosti podlahy. Poradí jak se o podlahu nejlépe starat, jak ošetřit nožičky nábytku a židlí a čím podlahu vytírat.

Naučte se rozeznávat profesionály od amatérů již před realizací Vaší podlahy, předejdete tak pozdějším nepříjemnostem.

AKU nářadí FESTOOL Pokládka laminátové podlahy AKU nářadí FESTOOL
Doellken lišty SLK50 položená podlaha detail lišty a laminátu

 

© videopodlahy.cz - Vytvořeno: 15.6.2014 19:44:17 • Poslední úprava: 26.1.2015 16:48:37
4524 Zobrazení
Komentáře Napsat komentář

avatar
karamba 21:22 - 16.6.2014 odpovědět Na takovéto akci asi jo,ale když děláš 5. patro bez výtahu nanosíš podlahu a seš rád že vezmeš pod paždí přímočarku a tužku a jdeš.Jinak jistím lišty ještě hřebíkama takto bodově přilepit bych se asi bál že odpadnou,někdy je potřeba přitlačit lištu k podlaze a to lepidlo neudrží.O kvalitě zámku Egger mám dost velké pochybnosti.

Thumb up 1 Thumb down 2

avatar
videopodlahy 21:39 - 16.6.2014 odpovědět Ono tohle taky nebylo v přízemí. A lišty drží, k podlaze to potřeba zvláště tlačit není potřeba, tedy pokud máš připravený rovný podklad a podlaha je rovná. Pokud to máš hrbaté, tak hřebíčky chápu, ale na takovou podlahu bych to já nepokládal .-) Egger dělám přes 10 let a bez problému ostatně i spousta dalších značek, vše je p přípravě a rovinnosti podkladu a není problém. Pkud zákazník trvá na tom, že to chce položit na ten hrbatý podklad, odcházím.

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
Dušan 22:14 - 15.6.2014 odpovědět Umíííííí....

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
Mirek 21:41 - 15.6.2014 odpovědět Josef tobě to ale jde! Se ti to dělá s takovým nařadím bez kabelů co :D Pěkné hračky jen co je pravda, ty máš pořád něco nového, si taky budu muset asi něco pořídit. Čau Mirek Kap.

Thumb up 8 Thumb down 0

×
DOPORUČUJI

Jsem členem:

Ohodnotit mě můžete na 

Mistři Řemesel

nedelejnahled

 

 

nedelejnahled

 
| (C) 2013 - VIDEOPODLAHY.cz | Webové stránky vytvořil Dušan Sedlačík | Redakční systém: Webboss | RSS ČLÁNKY RSS Články |