hlavička

PU Color barevný nátěr na podlahu podlahářství Voborník Cheb

odeslat Odeslat na email Sdílet přes Facebook      
Email příjemce:    Email odesílatele:
Zpráva: Odkaz z podlahářského portálu videopodlahy.cz
Pro zobrazení klikni zde: http://www.videopodlahy.cz/default.asp?AID=238
Ochrana proti SPAMu:
zavřít close

Jak se opraví betonová podlaha a jakou barvou natřít beton?

Připravit podklad pod nátěrovou barvu je stejné, jako si připravit podklad pod PVC. Barva je slabý nátěr, který ukáže každou nerovnost. Proto přípravě podkladu věnujte velkou pozornost, pod barvou vám neodpustí žádnou chybu. Natřít beton obyčejnou barvou zvládne asi každý, ale když se používají polyuretanové barvy, už to chce trochu znát technologii.

Ačkoliv to na videu jak se natírá beton barvou, může vypadat jednoduše,

zdání klame. V žádném případě to nepodceňujte a přípravu podkladu svěřte odborníkovi. Jednak podlaháři jsou na to školení, mají potřebné vybavení a praxi, která je k nezaplacení. Samotný nátěr na podlahy s PU barvami vyžaduje i speciální váleček, který není zrovna levný a ani není zcela běžně dostupný v prodejnách, které se na to nespecializují.

Takto natřená podlaha odolává

a snáší víc než běžné opotřebení. Nevadí jí oleje, benzín, nafta, kyseliny, v zimním období sůl z posypu na silnicích, proto se takové úpravy velice hodí do garáží, chodeb, sklepů a dílen. Proto hledáte-li řešení jakou podlahu dát do garáže? Tak systém polyuretanových barev, se speciální ochrannou vrstvou PU Siegel, je ta správná volba. Budete mít hladkou podlahu beze spár podle vašich představ.

© videopodlahy.cz - Vytvořeno: 11.8.2012 • Poslední úprava: 12.4.2014 16:20:02
8400 Zobrazení
Komentáře Napsat komentář

×
DOPORUČUJI

Podlaha z jednoho dubového stromu

nedelejnahled

 
| (C) 2013 - VIDEOPODLAHY.cz | Webové stránky vytvořil Dušan Sedlačík | Redakční systém: Webboss | RSS ČLÁNKY RSS Články |