hlavička

Jak vyčistit koberec? Suchou cestou Magic Roller

odeslat Odeslat na email Sdílet přes Facebook      
Email příjemce:    Email odesílatele:
Zpráva: Odkaz z podlahářského portálu videopodlahy.cz
Pro zobrazení klikni zde: http://www.videopodlahy.cz/default.asp?AID=527
Ochrana proti SPAMu:
zavřít close

Jak vyčistit koberec?

Pamatujete ty doby, kdy se vystěhoval obývák, smotal se koberec, hodil se přes klepadlo, vzala rákoska a už se to do koberce mlátilo. Jo takhle to bylo. Pak se v kýblu rozdělal šampón na koberce, do ruky se vzal kartáč a začalo se drhnout, šamponovat, potom všelijak sušit.

A dneska je to všechno jinak.

Firma Dr.Schutz má na takové čištění jednak přípravky určené k čištění koberců suchou cestou a také k tomu má potřebné vybavení. Koukněte, se jak jednoduše si můžete koberec vyčistit, aniž by jste museli koberec sundávat a nebo ho máchat ve vodě.

Čištění koberců suchou cestou

jaké uvidíte je velice šetrné ke kobercům, v ničem vás neomezuje a co víc, prodlužuje životnost koberce samotného.

Doporučené videa:

nedelejnahled nedelejnahled nedelejnahled
PU color podlahy s chipsy do dílny PU Color podlahy na samonivelační stěrku čištění a nanesení ochranné vrstvy na pvc podlahy

 

© videopodlahy.cz - Vytvořeno: 29.3.2013 14:40:51 • Poslední úprava: 4.10.2015 14:21:35
7248 Zobrazení
Komentáře Napsat komentář

avatar
Lucie Handliřová 22:04 - 28.10.2013 odpovědět Dory den,šla by prezentace doma? měla bych zájem to vidět na vlastní oči..vyčistit menší koerec? děkuji za odpověd hezký den

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
videopodlahy 20:17 - 29.10.2013 odpovědět Určitě by to šlo, stačí se domluvit a můžete to vidět na vlastní oči, firmy, které čistění provádějí a mají na to stroje jsou, stačí poslat poptávku s přesnou specifikací koberce, druh, materiál, míra znečištění a pošlou i přibližnou kalkulaci na vyčištění.

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
Žáček 16:05 - 29.3.2013 odpovědět Není nad to, když se ta ženská zaklekne na kolena.... :-D ikdyž pravda pak se nehne, takže tohle je taky dobrá mašinka.

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
Koulová Zdena 15:52 - 29.3.2013 odpovědět Dobrý den čištění mě opravdu zaujalo, šlo by to předvést jak to funguje na penzionu ? A kolik stojí takové čištění ? děkuji za informaci, stačí do emailu.

Thumb up 0 Thumb down 0

×
DOPORUČUJI

PU nátěr na podlahy, garáž

nedelejnahled

 
| (C) 2013 - VIDEOPODLAHY.cz | Webové stránky vytvořil Dušan Sedlačík | Redakční systém: Webboss | RSS ČLÁNKY RSS Články |