hlavička

A nedáte si říct a nedáte, kolik toho ještě je potřeba?

odeslat Odeslat na email Sdílet přes Facebook      
Email příjemce:    Email odesílatele:
Zpráva: Odkaz z podlahářského portálu videopodlahy.cz
Pro zobrazení klikni zde: http://www.videopodlahy.cz/default.asp?AID=770
Ochrana proti SPAMu:
zavřít close

Brousit - Brousit - Brousit - PODKLAD je třeba 

Takhle to dopadne, když na to koukneme jedním okem a řekneme, jo to bude dobrý, to by šlo. Jenže tohle je málo. Dobrý je za tři a v přípravě podkladu to nestačí. Prvotní úmysl, ušetřit peníze se vůbec nepovedl a navíc to bude stát víc času a práce. 

 

 Všechno má svou cenu - ano i takto odvedená práce vás může dostat na kolena.

Při porovnávání cen mezi nabídky se nesoustřeďte pouze na poslední řádek s číslem - cenovka. Je to hrob.

Při nabídkách, se každý rozumný koukne na dodávaný materiál, jeho parametry, nmožství materiálu, v případě nivelací i na množství dodávaného kg na 1m2, kdo vám to bude dělat, zda má s pracemi zkušenosti. Pokud máte rádi elektronické aukce, kde jde pouze a to zdůrazňuji pouze o cenu, nemáte šanci dostat kvalitu, kterou v konečném důslednu stejně požadujete. Pak jste to právě vy, kdo pak v druhé fázi hledá co s tím, jak to opravit a kolik vás budou stát soudní výlohy, protože se s danou firmou, která už nekomunikuje nejste schopni domluvit. Toto je klasický scénář, těch, kteří jsou po ceně. Takhle to dopadá a docela podrobně to popisuji v tomto článku.

 

© videopodlahy.cz - Vytvořeno: 17.8.2014 12:16:25 • Poslední úprava: 21.2.2015 16:18:01
6335 Zobrazení
Komentáře Napsat komentář

avatar
PetrM 08:02 - 22.8.2014 odpovědět Bylo to asi takhle, klasický scénář poslední doby - VY jste se zbláznil tolik peněz za broušení a nivelaci, to mi udělá soused zedník levněji... vysledek vidíte a co teď .. teď aby přišel podlahář a všechno to dal s větší námahou dohromady. Lidi proberte se, příprava podkladu pod podlahy není žádná prdel, tohle když nepochopíte, vše co na to pak postavíte už nedohoníte. Bez broušení podkladu ani nenapenetruju. Ale jak pan Voborník píše... nedáte si říct a nedáte. Tak si zde najděte článek " VŠECHNO MÁ SVOU CENU" velice kvalitně napsané a je to pravda. Petr M.

Thumb up 3 Thumb down 0

avatar
David 09:14 - 6.9.2014 odpovědět Peťo, naprostý souhlas s tebou. A Pepovi jen díky za tyhle stránky, konečně někdo dokázal dát něco takového dohromady, co tu chybělo.

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
karamba 21:38 - 19.8.2014 odpovědět To vypadá že bylo stěrkováno na rozpadlej beton jak hluboko se to odtrhlo a že ani na dlažbě se to neudrželo ,pravděpodobně použita stěrka která nebyla určena na takovou výšku.

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
Drlík Jan ZOSO-TEX CZ 22:17 - 18.8.2014 odpovědět jojo, a to me dostava kdyz zakaznik dela chytryho a nechce brousit protoze ten anhydrit je prece tak krasne rovnej, nebo ze beton radsi nebrousit - ono to moc nedrzi... VUBEC! bez brouseni ani prd,

Thumb up 6 Thumb down 0

avatar
Petr 20:55 - 18.8.2014 odpovědět Tak to je nádhera, kdopak to chtěl ušetřit peníze nebo si práci? Nebo že by nevědomost sama. Pravda každý začátečník nebo kaskadér to má za sebou, důležité je si na to vzpomenout, kde že jsem to udělal tu chybu a příště pánové už bacha. Já brousím a nebo ať si to dá někdo jiný a mám klid.

Thumb up 5 Thumb down 0

avatar
Vlado 21:51 - 17.8.2014 odpovědět ...je tisíc věcí, které bych chtěl napsat, ale Pepík to již jednoduše popsal v nadpisu...

Thumb up 0 Thumb down 0

×
DOPORUČUJI

Jsem členem:

Ohodnotit mě můžete na 

Mistři Řemesel

nedelejnahled

 

 

nedelejnahled

 
| (C) 2013 - VIDEOPODLAHY.cz | Webové stránky vytvořil Dušan Sedlačík | Redakční systém: Webboss | RSS ČLÁNKY RSS Články |