hlavička

Hydrocork - teplá podlaha i do koupelny

odeslat Odeslat na email Sdílet přes Facebook      
Email příjemce:    Email odesílatele:
Zpráva: Odkaz z podlahářského portálu videopodlahy.cz
Pro zobrazení klikni zde: http://www.videopodlahy.cz/default.asp?AID=836
Ochrana proti SPAMu:
zavřít close

Vinyl - korek - vinyl, a to celé se zámkem

Podívejte se na video nové korkové podlahy, která má na vrchu vinylovou podlahu. Unikátní korkový zámek, který do sebe zapadne a perfektně funguje, neumožní proniknout vodě do podlahy. Podlahu Hydrocork můžete položit všude do interiéru a dokonce tam, kde je zvýšená vzdušná vlhkost. Je to opravdu velice zajímavá podlaha a její vlastnosti tepla a ticha vás dostanou. Podívejte se na video podlahy Hydro cork.

 

© videopodlahy.cz - Vytvořeno: 1.3.2015 18:35:03 • Poslední úprava: 2.10.2015 19:58:35
3197 Zobrazení
Komentáře Napsat komentář

avatar
Honza 18:00 - 21.3.2015 odpovědět No Taťka si odskočil od snídaně a ještě s houskou u pusy rozházel podlahu. Palici má jen aby se neupadl na úsměv. Dítě přesunul na hotovou podlahu a usadil ho ke stolečku. Za 5 minut to má zmáknutý a jde vařit oběd. TAK SE DĚLÁ REKLAMA! Korkové plovoucí podlahy mají obvykle nosič (zámek) z HDF nebo MDFky. Když by nebyl problém udělat zámek z korku proč jsou "všechny" korkové plovoucí podlahy na nosičích z jiného materiálu? Díky, ale tomuto produktu nevěřím. To je lepší korek na nosiči HDF. Korek, nosič, korek a vinyl navrchu. Vím, že ten zámek je uzpůsoben aby vůbec šel vyrobit z korku, ale jako nejlepší technologickej výstřelek nevypadá. PRŮSER! (vše jen můj názor, díky)

Thumb up 3 Thumb down 6

avatar
videopodlahy 09:58 - 1.11.2015 odpovědět Honzo, máme za sebou už několik prodaných m2 Hydrocorku. Dokonce u dvou pokládek jsem byl celkem 190m2 z toho 160m2 leží na vzorkovně v Brně na firmě Supellex a žádný problém. Lamely sedí neskutečně přesně a to jak na šířku tak na výšku. Nikde nezubuje a nebylo potřeba zatím žádnou dát stranou, že nesedí, jako se tomu někdy i vinylových dílcu stane. Takže za mě dobrý a uvidíme jak se to bude chovat po pár letech, sám jsem zvědav. Výrobce Amorim to testoval přes 2 roky v reálných provozech než to pustil na trh. Tak nemluvíme zde o už tak velké novince jak se může zdát na první pohled. Podlaha má opravdu neskutečně dobrou tepelnou a zvukovou vlastnost a chůze po podlaze ve i v botech velice příjemná. Uvažuji jí dát i chladnější chodby v baráku a i na schody. Myslím si, že je to otázka času, pár let, kdy i cena podlahy půjde trochu dolu. Jak tomu je u všeho, novinky jsou dražší do té doby, než se najde něco novějšího. Takže pokud chcete vidět Hydrocork ve větší ploše položený a vyzkoušet, zajeďte se podívat do firmy Supellex v Brně na Kaštance.

Thumb up 0 Thumb down 0

avatar
karamba 21:46 - 2.3.2015 odpovědět Sic jsem tuto podlahu nedržel v ruce ale údajně korek je 80% vzduchu a v tom dělat zámek ? a ještě takového tvaru ? tak to bych se hoooodně bál.

Thumb up 1 Thumb down 4

avatar
videopodlahy 23:00 - 2.3.2015 odpovědět To že někdy něčemu nerozumíme a nevěříme, ještě neznamená, že to neexistuje nebo že to je nemožné.

Thumb up 16 Thumb down 1

avatar
videopodlahy 08:57 - 4.3.2015 Tak to každopádně, a byli to větřinou produkty ze země draka, cena cena a cena. To se pak nemůžeme divit. I giganti si nechávají některé podlahy vyrábět v zemi draka s nejistým výsledkem a pak se může stát a se stali, že to nefunguje. Hydrocork je čistý plnokrevný Portugalec. Jak to budu pokládat dám info.

Thumb up 1 Thumb down 0

avatar
karamba 21:59 - 3.3.2015 Opatrnost je matka moudrosti. Touto branží se už prohnalo dost prapodivných výrobků které nám udělali z řemesla peklo.

Thumb up 1 Thumb down 0

×
DOPORUČUJI

Loupání korkové kůry

nedelejnahled

 
| (C) 2013 - VIDEOPODLAHY.cz | Webové stránky vytvořil Dušan Sedlačík | Redakční systém: Webboss | RSS ČLÁNKY RSS Články |