Vinylová podlaha do celého domu. Do sprchy i na schody!

Dnešní svět novodobých technologií a neomezených možností nám přináší vymoženosti o kterých by se nám před pár lety ani nezdálo.

Vlastnosti materiálů, textura, struktura, dekor, to vše jsou rozhodující aspekty. Výběr vinylové podlahy je investice na několik desetiletí, proto i samotný výběr vyžaduje patřičnou pozornost.

Nejnovější generace vinylových podlah se skládá z více vrstev. Na vrchu je silná vrstva akrylu a korundu zabezpečující odolnost vůči poškození. Pod vrchní vrstvou je dekorační vrstva tzv. dekor, který vidíme. Až pod touto vrstvou se nachází jádro lamely, které obsahuje 50% panenského vinylu a 50% kamene. Co je panenský vinyl? Jedná se o materiál, který neobsahuje žádné změkčovadla ani rozpouštědla jako běžné vinylové podlahy.

Obrovskou výhodou je 100% nenasákavost (voděodolnost)  a 100% odolnost namáhaných částí povrchů jako jsou hrany schodů, kde se běžné materiály odlupují a častěji ničí. To jsou hlavní důvody proč je vinylová podlaha COREtec skvělou volbou na schody, do sprchy, sauny nebo do vstupní haly.

Sníte o jednolité designové podlaze v celém domě či bytě včetně schodů? Žádný problém!

Vinylovou podlahu Vám jednoduše nainstalujeme na schody a přizpůsobíme dokonce i ohnutí podlahy. Pokud preferujete jednolitost povrchů do celého bytu, zvolte ověřenou kvalitu na kterou se můžete spolehnout. Výjimečnost spočívá v jednotném a autentickém provedení barvy a struktury dřeva ale i v souvislém provedení - až 400 m2 bez dilatačních mezer mezi jednotlivými místnostmi. Co to znamená?  Žádné přechodové lišty, žádné prahy při vstupu do místnosti, žádné výškové rozdíly a zakopávání! Ani na schodech!

 

Aby Váš domov stál opravdu za to, v našich showroomech najdete dveře a zárubně v designu úplně stejném jako podlahy COREtec.

Na základě dlouholetého testování a pozitivních výsledků výrobce poskytuje až doživotní záruku na vinylové podlahy do domácnosti! Znamená to, že Vaše nová vinylová podlaha COREtec bude 100 % splňovat účel, kterému slouží bez jakýchkoliv problémů. Vinylová podlaha CORetec je vhodné použít i do vysoko zátěžových kancelářských prostorů a prodejen. Má odolnost 33/42 jednotek. Pokud se rozhodnete pro pokládku komerčních prostorů, garance je omezená na 10 let právě kvůli o dost vyšší zátěži než v privátním prostředí.

 

Vinylové podlahy COREtec jsou dnes synonymem pohodlí a kvality na nejvyšší úrovni. Dopřejte si ve Vaší domácnosti zdravý interiér a pohodlí.

Vinylové podlahy, terasová prkna a fasádní obklady - to je naše parketa!

Váš ParketWorld

508 Zobrazení - Vytvořeno: 27.10.2022 • naposledy editováno: 4.11.2022
Pomozte nám zvýšit dosah našich článků sdílením. Děkujeme.

Nepřehlédněte i naše další články,...

Kompozitní vinylová podlaha COREtec bezstarostně na celý život

484 Zobrazení - Vytvořeno: 22.9.2022 • editováno: 5.10.2022

Podlaha je prostorově nejrozsáhlejším nábytkem jaký si do bytu nebo domu dokážeme nainstalovat. Aby tvořila pevný a kvalitní základ celého bydlení, její výběr by měl patřit k tomu nejpreciznějšímu. V mnoha ...
číst více

Podlahy Coretec

604 Zobrazení - Vytvořeno: 19.2.2022 • editováno: 19.2.2022

Podlahy Coretec Showroom ČR Najdete nás kousek od Prahy vedle dálnice D11 v obci Nehvizdy, ul. Okružní 1118,    
číst více

Vinylová podlaha do celého domu. Do sprchy i na schody!

508 Zobrazení - Vytvořeno: 27.10.2022 • editováno: 4.11.2022

Dnešní svět novodobých technologií a neomezených možností nám přináší vymoženosti o kterých by se nám před pár lety ani nezdálo. Vlastnosti materiálů, textura, struktura, dekor, to vše jsou rozhodující ...
číst více

Komentáře